Fjalë kyçe të veçuara
PA IMAZH

Fuqia e Personifikuar ‘ Me Armë Masive

  • 未分類
PA IMAZH

Fuqia e Personifikuar ‘ Me Armë Masive

Mos harroni kur keni qenë në shkollën e mesme. Kaq shumë personazhe dhe personalitete. Djem të mëdhenj, gojët e mëdha, djem qesharak, gals qesharake dhe shumë më tepër një nga një fëmijë të mirë. Këtu është një me të cilin mendoj se do të lidheni. Përshtypja ime e parë për Gillie ishte si 12 vjeçar. Ai ishte aq i pamasë. Më kujtohet duke menduar se nuk doja të goditesha prej tij. Nëse do ta kisha Gillie në ekipin tim do ta dija që kisha avantazh. Një avantazh i fuqishëm. Gillie ishte Paul Bunyon i lagjes time. Ai kishte 20-22 biceps, dhe një qafë gati sa të rrumbullakët. Duke peshuar 220 kile, ai qëndroi gjashtë metra një inç dhe nuk kishte dhjamë në trupin e tij. Jo një ons dhjamë. Unë kurrë nuk kisha parë ndonjë si ai në jetën time. Ai amplifikohej kur ecte. Lloji i shëtitjes që ka dikush kur e di se nuk ka nga çfarë të frikësohet. Pseudonimi i tij ishte Mr Clean. Ai dukej shumë si ikona e pastrimit. Veç Gillie nuk kishte vathë. Në diamantin e bejsbollit, Gillie ishte e mrekullueshme. Të shtënat e tij fungo drejt lojtarëve të jashtëm në ngrohjet para ndeshjes prekën pjesë të qiellit zakonisht të rezervuara për avionë të vegjël. Ai trembi ekipin tjetër. Ai dukej si Mickey Mantle, Harmon Killabrew dhe Ted Kluzewski të gjithë u mbështollën në një. Goditja e një topi të butë ishte vendi ku Gillie shkëlqeu. Të shtënat e tij ishin legjendare. Ai ishte një nga një grusht që goditi topin mbi gardhin e djathtë të fushës. Gardhi ishte 270 ‘ 280 këmbët larg dhe u ngjit 40 këmbët e larta. Ai ishte i vetmi person që kam parë ndonjëherë që goditi një top që ngjitej mbi atë gardh në Goldsmith Avenue. Goditjet e tij sikur u rritën kur pastruan gardhin. Për mua, Gillie gjithmonë përfaqësonte forcën, përkushtim dhe thjesht të jesh një djalë i mirë i mirë. Ai kurrë nuk e përdori madhësinë dhe forcën e tij për të ulur të tjerët. Ishte mënyra e tij për të ndërtuar vetë. Pavarësisht nëse ai përplaset me dorën e djathtë apo me të majtën, gjithmonë do të shihnit skuadrën e jashtme të mbështetur dhe zhvendosjen e fushës në pozicione shumë më të thella. Mos ngurroni t'ia transmetoni këtë kujtdo që mendoni se do të kënaqej duke lexuar rreth bejsbollit. Fuqia e Personifikuar ‘ Me Armë MasivePosted Articles Title : Fuqia e Personifikuar ‘ Me Armë Masive


Posted by : Titujt e Lajmeve Sportive Artikuj Globale WebSite.WS | Gvmg - Global Viral Marketing Group

Last update date : 29-01-2022


■Link To This Post (HTML code) : Fuqia e Personifikuar ‘ Me Armë Masive


CTL+C=Copy / CTL+V=Paste

■Trackback URL : Fuqia e Personifikuar ‘ Me Armë Masive


CTL+C=Copy / CTL+V=Paste


|
Share
PA IMAZH
Shikoni Lajmet më të fundit të Lajmeve të Sporteve.
> Titujt kryesorë të lajmeve Faqja e Informacionit Gjithëpërfshirës

Titujt kryesorë të lajmeve Faqja e informacionit gjithëpërfshirës

Dorëzoni Lajmet e Sporteve Botërore, Kolona, dhe Temat në Artikuj për të gjithë në botë. Web Wide World Wide 「Titujt e Lajmeve Sportive Artikull Global në Uebfaqe.WS」 Articlesshtë Artikuj Ndërkombëtare të Titujve të Sporteve gumëzhiten dhe përhapen në të gjithë botën. Le të ndajmë me të gjithë në rrjetet sociale.

Artikulli i Lajmeve të Shpresave të Sporteve janë të dobishëm për ju. Ndani këtë artikull ndërkombëtar të Titujve Sportivë dhe Titujt Sportivë gjithëpërfshirës të lajmeve në të gjithë botën me njerëz në të gjithë botën. Uroj lumturine tuaj. Faleminderit.

Titujt Ndërkombëtarë të Sporteve Uebfaqja e Kuratimit të Artikullit.
Gvmg - Global Viral Marketing Group

CTR IMG